KONTAKT

Kontakta oss för en kostnadsfri konsultation

Vi sitter på Erik Dahlbergsgatan 9 i Göteborg, ni kan alltid nå oss på 031 - 301 33 20 eller maila info@direktonline.se.


 

Växel: 
031 - 301 33 20

Stockholm:
08-410 459 19

Adress:
Erik Dahlbergsgatan 9
411 26 Göteborg

Kontakt:
info@direktonline.se

Support:
support@direktonline.se

VI ÄR DIREKTONLINE

Vilka vi är 

Joakim Claesson

Delägare & Säljare
joakim@direktonline.se
031 - 301 33 21

Robert Lundeström

Delägare & Säljare
robert@direktonline.se
031 - 301 33 22

Gustav Berdén

Produktionsansvarig
gustav@direktonline.se
031 - 301 33 24

Hampus Lindholm

Webbdesigner & Front-end utvecklare
hampus@direktonline.se
031 - 301 33 29

Linus Nordén

Supporttekniker
linus@direktonline.se
031 - 301 33 26

Annika Åhgren

Mötesbokare
annika@direktonline.se

Mia Eklund Taavo

Webbdesigner & Front-end utvecklare
[Lärling]
mia@direktonline.se

Passar du in här?

Vi letar ständigt efter nya talanger!
Skicka in CV till
info@direktonline.se

KONTAKT

Kontaktformulär

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.