KONTAKT

Kontakta oss för en kostnadsfri konsultation

Vi sitter på Erik Dahlbergsgatan 9 i Göteborg, ni kan nå oss på 031 - 301 33 20 eller maila info@direktonline.se.


 

Växel: 
031 - 301 33 20

Stockholm:
031 - 301 33 20

Adress:
Erik Dahlbergsgatan 9
411 26 Göteborg

Kontakt:
info@direktonline.se

Support:
support@direktonline.se

VI ÄR DIREKTONLINE

Vilka vi är 

Joakim Claesson

Delägare & Säljare
joakim@direktonline.se
031 - 301 33 21

Linus Nordén

Supporttekniker
support@direktonline.se
031 - 301 33 20

Mia Eklund Taavo

Visuell grafisk kommunikatör
mia@direktonline.se
031 - 301 33 25

Josefin Lundén

Frontend-utvecklare
josefin@direktonline.se

Annika Åhgren

Mötesbokare
annika@direktonline.se

Passar du in här?

Vi letar ständigt efter nya talanger!
Skicka in CV till
info@direktonline.se

KONTAKT

Kontaktformulär

Hantering av personuppgifter*
Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.
Inställningar för cookies
Denna sidan använder nödvändiga cookies och cookies för att säkra webbplatsens prestanda
Inställningar för samtycke
Cookies
Nödvändiga cookies
Info
Prestanda cookies
Info
Marknadsföring
Info